PolskiEnglishRussianUkrainian

Pudełka prostopadłościenne

Przestrzenne opakowania wykonane z wysokoprzezroczystej sztywnej folii doskonale dopasowanej do kształtów pakowanych produktów...

iconczytaj więcej...

Profile - opakowania do rolet i karniszy  

iconczytaj więcej...

Tuby

Przestrzenne opakowania cylindryczne w kształcie walca, elipsy lub owalu wykonane z wysokoprzezroczystej folii...

Tubus - Opakowaniaczytaj więcej...

Tubus – pakowanie zestawów prezentowych, pudełka do zestawów

opakowanie opakowanie opakowanie opakowanie opakowanie opakowanie
 

Klientom, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań, proponujemy opakowania foliowe o nietypowych kształtach i wzorach. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama ozdobnych pudełek na prezenty i upominki, które spełnią Państwa oczekiwania i w ciekawy sposób wyeksponują oferowane produkty.

Nasze pudełka przezroczyste na zestawy prezentowe to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców zajmujących się dostarczaniem stylowych upominków, takich jak pakiety kosmetyków, kosze ze słodyczami itd. Opakowania na prezenty firmy Tubus to gwarancja udanego zakupu.

Nasze projekty cechuje profesjonalizm i rzetelność ich wykonywania, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas zawsze priorytetem.

Firma Tubus w ramach usług dodatkowych oferuje również pakowanie zestawów prezentowych. Mamy również własne zaplecze projektowe, co pozwala precyzyjnie dopasować opakowania do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Służymy naszymi pomysłami i zdobywanym przez lata doświadczeniem.