PolskiEnglishRussianUkrainian

Pudełka prostopadłościenne

Przestrzenne opakowania wykonane z wysokoprzezroczystej sztywnej folii doskonale dopasowanej do kształtów pakowanych produktów...

iconczytaj więcej...

Profile - opakowania do rolet i karniszy  

iconczytaj więcej...

Tuby

Przestrzenne opakowania cylindryczne w kształcie walca, elipsy lub owalu wykonane z wysokoprzezroczystej folii...

Tubus - Opakowaniaczytaj więcej...

Pudełka z folii i opakowania do kosmetyków – O firmie Tubus

Nasza firma

Działamy od 1993 roku i od chwili założenia firmy wyróżniamy się najwyższym, profesjonalnym poziomem. W produkcji opakowań wykorzystujemy najwyższej jakości surowce pochodzące z renomowanych firm, stąd też nasze pudełka wyróżniają się idealną przezroczystością, co umożliwia wszechstronną prezentację walorów pakowanych produktów. Nasza oferta zawiera szeroką gamę opakowań standardowych. Jednocześnie możemy zrealizować nietypowe, indywidualne zamówienia, uwzględniając sugestie naszych Klientów. Oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie opakowań z transparentnej folii przezroczystej. Używane w produkcji technologie są często modyfikowane zgodnie ze światowymi trendami opakowaniowymi, a rezultatem tego jest ciągłe wprowadzanie nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań. Naszym atutem jest terminowość i solidność działania oraz gwarantowana jakość wyrobów.

Zasady i wartości

Etyka w biznesie - uczciwość

Ważną zasadą naszej działalności jest rzetelne i uczciwe postępowanie wobec Klientów. Pozyskujemy zaufanie przez dotrzymywanie podjętych zobowiązań, przez co współpraca z nami obarczona jest minimalnym ryzykiem niepowodzenia. Postępujemy zgodnie z wytycznymi etyki, prawa i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.

Gwarancje wysokiej jakości produktów

Priorytetową wartością firmy jest zagwarantowanie stałej i niezmiennej jakości naszych produktów. Wiemy, że Państwa doskonały produkt potrzebuje doskonałej oprawy, dlatego oferujemy wysokiej klasy opakowania z transparentnej, sztywnej folii , podnoszące prestiż pakowanych wyrobów.

Troska o bezpieczeństwo i warunki pracy

Tworzymy przyjazne i bezpieczne warunki oraz promujemy działania zmierzające do ich poprawy. Naszym pracownikom zapewniamy dogodne możliwości rozwoju i kształcenia osobistego.

Harmonia technologii i natury – działania proekologiczne

Zdecydowana większość naszych wyrobów wytwarzana jest z materiałów, które są przyjazne dla środowiska. Chodzi tu głównie o tworzywo sztuczne PET, pochodzące w ogromnej części z recyklingu. Dzięki jego zastosowaniu produkowane przez nas przezroczyste pudełka, tuby i inne opakowania są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale przede wszystkim ekologiczne.

Polityka współpracy

Ukierunkowanie na sukces naszych Partnerów

W swojej misji, wizji i strategii firmy stawiamy na kreowanie marek naszych Klientów poprzez aktywne partycypowanie w finalnym wizerunku wprowadzanych na rynek produktów. Służymy kompleksowym doradztwem w dziedzinie projektowania opakowań, grafiki i druku, dzięki czemu Klient oszczędza swój jakże cenny czas i jednocześnie otrzymuje docelowy produkt zgodny ze swoimi potrzebami. Każda nasza transakcja jest objęta pakietem odpowiedzialności wytwarzania i dostarczania gotowych opakowań foliowych. Ponieważ sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem, na bieżąco śledzimy kierunek i dynamikę rozwoju każdego z nich. Rozwój naszej firmy jest zgodny z ewolucją wizerunku i zapotrzebowaniem naszych Partnerów biznesowych.