PolskiEnglishRussianUkrainian

Pudełka prostopadłościenne

Przestrzenne opakowania wykonane z wysokoprzezroczystej sztywnej folii doskonale dopasowanej do kształtów pakowanych produktów...

iconczytaj więcej...

Profile - opakowania do rolet i karniszy  

iconczytaj więcej...

Tuby

Przestrzenne opakowania cylindryczne w kształcie walca, elipsy lub owalu wykonane z wysokoprzezroczystej folii...

Tubus - Opakowaniaczytaj więcej...

Tuby i pudełka przezroczyste, opakowania, blistry z folii – kontakt

Producent opakowań foliowych Tubus zapewnia swoim klientom szeroki asortyment wyrobów PET i PVC. Stawiamy przede wszystkim na skuteczne kreowanie wizerunku marki naszych partnerów biznesowych. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości pudełka z folii, tuby, blistry i inne opakowania przezroczyste Tubus o wysokiej transparentności pozwalającej obejrzeć zabezpieczone produkty z każdej strony.

W celu złożenia zamówienia lub zapytania, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań.
 

Tubus

  • TUBUS Sp. j.
  • Zakład Produkcji Opakowań
  • 04-246 Warszawa
  • ul. Marsa 33
  • tel./fax 22/612 30 40
  • tel./fax 22/740-09-15
  • e-mail: tubus@tubus.com.pl
Wysłanie prośby o kontakt jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji usług oferowanych przez firmę w zakresie porad udzielanych drogą elektroniczną oraz przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.
Polityka Prywatności

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek komentarze, uwagi bądź propozycje dotyczące naszych produktów i/lub usług, będziemy wdzięczni za podzielenie się nimi z nami. Bardzo cenimy sobie wszystkie opinie. To one pomagają nam się rozwijać i oferować artykuły jeszcze lepiej dopasowane do Państwa bieżących potrzeb.

Zapraszamy!