PolskiEnglishRussianUkrainian

Pudełka prostopadłościenne

Przestrzenne opakowania wykonane z wysokoprzezroczystej sztywnej folii doskonale dopasowanej do kształtów pakowanych produktów...

iconczytaj więcej...

Profile - opakowania do rolet i karniszy  

iconczytaj więcej...

Tuby

Przestrzenne opakowania cylindryczne w kształcie walca, elipsy lub owalu wykonane z wysokoprzezroczystej folii...

Tubus - Opakowaniaczytaj więcej...

Tuby z folii i pudełka przezroczyste oraz blistry – Kontakt

Producent opakowań foliowych Tubus w trosce o dobro swoich Klientów posiada szeroki asortyment wyrobów PET i PVC. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na kreowanie wizerunku marki naszych Partnerów biznesowych oferując wysokiej jakości pudełka z folii, tuby, blistry i inne opakowania przezroczyste o wysokiej transparentności pozwalającej Klientom obejrzeć oferowane produkty z każdej strony. Wysoka jakość naszych opakowań foliowych idzie w parze z wysoką estetyką, co jest gwarancją sukcesu naszych Partnerów. Szczególnie polecamy znajdujące się w naszym asortymencie opakowania na prezenty oraz do kosmetyków. Oprócz produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, firma Tubus zajmuje się również usługowym pakowaniem produktów na zlecenie naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem przezroczystych opakowań. W celu złożenia zamówienia lub zapytania, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najodpowiedniejszych rozwiązań.

Tubus

  • TUBUS Sp. j.
  • Zakład Produkcji Opakowań
  • 04-246 Warszawa
  • ul. Marsa 33
  • tel./fax 22/612 30 40
  • tel./fax 22/740-09-15
  • e-mail: tubus@tubus.com.pl

Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek komentarze, uwagi bądź propozycje dotyczące naszych produktów i/lub usług, bylibyśmy wdzięczni gdybyście podzielili się nimi z nami. Bardzo cenimy sobie kontakt z Klientem oraz Jego uwagi. One pomagają nam się coraz bardziej rozwijać oraz oferować coraz lepsze produkty i usługi.